Máte pochybnosti o výši Vašeho důchodu?

Nechte si jej zkontrolovat...

...v případě pochybení zjednáme nápravu.

přibližně 20% lidí, kteří se na nás obrátí mají důchod chybně.

Ceník služeb

Kontrola důchodů

Pokud si necháte od nás důchod zkontrolovat a je spočítaný správně, je cena stanovena na 1000 Kč. Dostanete od nás protokol o provedené kontrole. U starobních důchodů protokol obsahuje popsanou techniku jejich výpočtu i tabulku, ze které vidíte, které roky s výdělky Váš důchod jak ovlivnily.

Pokud dostáváte na důchodě méně než byste měli a zjednáme nápravu, je cena stanovena pro standardní případ na 5000 Kč.

Za naše služby se platí až obdržíte kladné rozhodnutí České správy sociálního zabezpečení o navýšení důchodu, nikdy ne předem.

V případě, že je na důchodě chyba menší než 200 Kč měsíčně a vrácená dlužná částka nižší než 3000 Kč, máte právo na slevu, a to v takové výši, aby se Vám vrátila cena našich služeb během jednoho roku. Nevidíme smysl v tom, poskytovat takové služby, které se klientům v dohledné době nevrátí.

Například: Paní Božena měla drobné chyby ve výši důchodu a po našem zásahu dostává o 100 Kč více každý měsíc. Dlužná částka, kterou dostala vrátit byla za 2 měsíce pobírání chybného důchodu 200 Kč. Konečná cena za naše služby byla stanovena tak, aby se vrátila během jednoho roku, tedy 1 400 Kč. Dvěstě korun dostala jako dlužnou částku a během následujícího roku 12 * 100 = 1 200 Kč. Zaplaceno až po přiznání vyššího důchodu a dlužné částky Českou správou sociálního zabezpečení!

Například: Paní Alena měla špatně stanovený důchod a po našem zásahu dostává o 500 Kč více každý měsíc. Dlužná částka, kterou dostala vrátit byla za 24 měsíců 12 000 Kč. Cena naší služby = 5000 Kč. Zaplaceno až po přiznání vyššího důchodu a dlužné částky Českou správou sociálního zabezpečení!

V případě, že se důchod po našem zásahu nezvýší, cena zůstává na 1000 Kč!

Pro všechny v Česku vyplácené důchody jsou ceny shodné (nekrácený starobní důchdo, předčasný, invalidní ve všech stupních, vdovský, vdovecký, sirotčí).

popis služby, reference


Výhodné datum odchodu do důchodu

Za stanovení vhodného data odchodu do předčasného/řádného starobního důchodu/výhodného přesluhování, účtujeme 4 000 Kč.

popis služby na www.odchod-do-duchodu.cz

Další služby

Na ceně dalších služeb, které se týkají důchodů, ale nejsou ze uvedeny se vždy domluvíme s klienty předem. Nebojte se zeptat.

Sociální solidarita

Důchod a jeho výše je velmi citlivé téma. Může se stát, že člověk v důchodovém věku se stane sociálně slabším. Proto naše služby poskytujeme se slevou v zásadě libovolné výše (i zdarma) podle individuálních dispozic klienta. Pokud byste chtěli uplatnit sociální slevu kontaktujte nás, rádi pomůžeme těm, kteří to potřebují.

Aktuálně: Zjednodušili jsme cenové podmínky - nic neplatíte předem, ale až máte v rukou kladné rozhodnutí od České správy sociálního zabezpečení o navýšení Vašeho důchodu. Důchod lze navýšit, pokud v něm jsou chyby, kdykoli - i několik let po přiznání.


Kontrolujeme všechny v Česku vyplácené důchody - starobní, předčasné, invalidní, sirotčí, vdovský, ...


 • Reference

  Výše důchodu byla stanovena chybně o bezmála 1000 Kč měsíčně...čtěte dál


  Dobrý den pánové, dnešním dnem Vám mohu poděkovat za pomoc při dokazování chybné výše vypočítaného důchodu ČSSZ...čtěte dál

 • Chci zkontrolovat důchod:


  Zahájit kontrolu


 • Obchodní podmínky

  Podrobné obchodní podmínky poskytovaných služeb naleznete zde.  Navštivte:

  Výpočty výhodného data odchodu do důchodu - www.odchod-do-duchodu.cz


  Infromace o předčasném důchodu - www.predcasnyduchod.cz


Optimalizace předčasného důchodu   Kontrola důchodů   Výpočet důchodů   Informativní osobni list důchodového pojištění
Odchod do důchodu :-)