Sjednáme nápravu chybně spočítaného důchodu.

Zkontrolujeme Váš důchod.

Poradíme Vám nejvhodnější dobu pro odchodu do důchodu.

Kontrola důchodů

Pokud již pobíráte důchod, zkontrolujeme Vám jeho výši. Stává se totiž, že ho Správa sociálního zabezpečení spočítá chybně.

Co od Vás budeme potřebovat?

Stačí když nám pošlete:

 • kopii (v lepším případě oskenované dokumenty na email) rozhodnutí o přiznání důchodu + osobní list důchodového pojištění (který je k rozhodnutí přiložen)
 • E-mail + telefonní číslo (pro konzultace)

 • Ke standardní kontrole stačí kopie pouze dvou dokumentů.
 • Pokud uvedené dokumenty nemáte, stáhněte si žádost a doplněnou zašlete na ČSSZ. Až Vám dokumenty přijdou (standardně do 90ti dnů), ozvěte se nám.
 • Dbáme o chranu Vašich osobních informací, registruje nás Úřad pro ochranu osobních údajů.
 • Pokud máte zájem o kompletní kontrolu, doložte evidenční listy ze zaměstnání od roku 1986 do přiznání důchodu.

Co od nás dostanete?

Během týdne se Vám ozveme, zda máme podezření na chybnou výši důchodu, případně, že je důchod vyměřený správně. Dále připravíme všechny potřebné dokumenty, které vedou k nápravě důchodu a vysvětlíme Vám, jak postupovat (obvykle stačí připravené dokumenty podepsat a zaslat na ústředí ČSSZ do Prahy). Všechny starosti s důchodovým řízením, co půjdou, se snažíme vzít na sebe.

Jak dlouho to bude trvat?

Standardně je kontrola důchodu hotová během jenoho až dvou týdnů. Někdy je třeba doplnit chybějící údaje, a to si vyžaduje konzultaci s Vámi - pokud budete chtít kontrolu urychlit, sdělte nám svoje telefonní číslo.

 • Během jednoho až dvou týdnů můžete zjistit, zda je Váš důchod chybně vyměřený.

Kolik to stojí?

Předem nic neplatíte, pokud je důchod správně částka je symbolická, chceme, aby se naše služby vyplatily - více v ceníku.

 • O tom, že se vyplatí využít našich služeb si přečtěte v referencích.

Pro kontrolu důchodu nás kontaktujte...

Doplňková služba: Výhodné datum odchodu

Zatím důchod nepobíráte, ale již se blíží Váš důchodový věk a Vy chcete odejít do důchodu? Případně se Vám zhoršuje zdraví a zvažujete odchod do předčasného důchodu?

Volbou vhodného data odchodu můžete: zvýšit svůj předčasný důchod o několik tisíc ročně; pokud Vás trápí zdravotní stav, nebo chcete odejít dříve z práce, poradíme jak v kombinaci s registrací na ÚP odejít výhodně; pokud se chystáte přesluhovat, nebo již přesluhujete v důchodovém věku, spočítáme co je výhodnější, zda pobírat důchod při práci, nebo pracovat takzvaně na procenta.

Pro jednotlivé varianty Vám vyčíslíme výši důchodu.

Službu zvláště doporučujeme využít těm, co se chystají do předčasného důchodu! Pokud zvolíte datum náhodně, můžete si značně finančně uškodit.

 • O službě stanovení výhodného data odchodu do důchodu jsme spustili nový web, kde najdete mnohem více informací - www.odchod-do-duchodu.cz.

Kontaktujte nás pro stanovení vhodného data odchodu do důchodu (odkaz vede na webové stránky www.odchod-do-duchodu.cz)

Další služby

Pokud máte zájem o jiné služby spojené s důchodovou problematikou a nenašli jste je zde, napište nám. Mohli byste například chtít orientačně vypočítat budoucí starobní, nebo invalidní důchod, poradit v případě důchodu ze zahraničí, souběhu důchodu s prací, atd.

Kontaktujte nás

Aktuálně: Zjednodušili jsme cenové podmínky - nic neplatíte předem, ale až máte v rukou kladné rozhodnutí od České správy sociálního zabezpečení o navýšení Vašeho důchodu. Důchod lze navýšit, pokud v něm jsou chyby, kdykoli - i několik let po přiznání.


Kontrolujeme všechny v Česku vyplácené důchody - starobní, předčasné, invalidní, sirotčí, vdovský, ...


 • Reference

  Výše důchodu byla stanovena chybně o bezmála 1000 Kč měsíčně...čtěte dál


  Dobrý den pánové, dnešním dnem Vám mohu poděkovat za pomoc při dokazování chybné výše vypočítaného důchodu ČSSZ...čtěte dál

 • Chci zkontrolovat důchod:


  Zahájit kontrolu


 • Obchodní podmínky

  Podrobné obchodní podmínky poskytovaných služeb naleznete zde.  Navštivte:

  Výpočty výhodného data odchodu do důchodu - www.odchod-do-duchodu.cz


  Infromace o předčasném důchodu - www.predcasnyduchod.cz


Optimalizace předčasného důchodu   Kontrola důchodů   Výpočet důchodů   Informativní osobni list důchodového pojištění
Odchod do důchodu :-)