Sjednáme nápravu chybně spočítaného důchodu.

Šetříme klientům jejich peníze.

Sdělíme Vám tipy, jak zvýšit svůj důchod.

Poradíme Vám, jak optimalizovat odchod do předčasného důchodu.

Reference

Paní Alena - kontrola důchodu

 • důchod neprávem nižší o 800 Kč měsíčně
 • to je za rok o 9 600 Kč
 • za průměrný důchodový věk 192 000 Kč navíc

Paní Alena se na nás obrátila s prosbou o kontrolu důchodu, s klasickým zdůvodněním, že se jí zdá "nějaký" nízký. A měla pravdu, do důchodu ji nezapočítali zákonem dané roky pojištění, které způsobily chybnou výši důchodu bezmála o tisíc korun měsíčně. Důchod ji byl navýšen a dlužná částka poukázaná na účet.

Paní Jana - kontrola důchodu

 • důchod neprávem nižší pouze o 240 Kč měsíčně
 • protože chyba byla malá, cena za naše služby poloviční

Tento případ byl zajímavý, neboť se klientka rozhodla po první konzultaci, že si vše vyřeší s ČSSZ sama. Bohužel neúspěšně. Poté nás kontaktovala znovu. Na konec vše dobře dopadlo a dostali jsme hezký email, který se souhlasem zeřejňujeme (samozřejmě beze jména):

Dobrý den pánové, dnešním dnem Vám mohu poděkovat za pomoc při dokazování chybné výše vypočítaného důchodu ČSSZ.I když odpověď z ČSSZ byla strohá a věcná,/nepřiznali,že dříve chybu neviděli/,důchod mě opravdu zvýšili o částku,kterou jste předpokládali a doplatili za předešlé měsíce. Ještě jednou děkuji a přeji Vám hodně spokojených klientů v novém roce. Krásné Vánoce...

Paní Marie - kontrola důchodu

 • důchod neprávem nižší o 850 Kč měsíčně
 • to je za rok o 10 200 Kč
 • za průměrný důchodový věk 204 000 Kč navíc

Přes 200 tisíc jsme během jejího důchodového věku ušetřili paní Marii, když jsme objevili pochybení v jejím zápočtovém listu, ze kterého se stanovuje výše důchodu. Paní Maria studovala nějakou dobu v zahraničí, a to způsobilo některé další nesrovnalosti. Společně jsme rekonstruovali její zápočtový list a doložili patřičné dokumenty. ČSSZ uznala všechny přípomínky, důchod navýšila a dlužnou částku vrátila.

Pan František - kontrola důchodu

 • důchod neprávem nižší o 316 Kč měsíčně
 • to je za rok o 3 792 Kč
 • za průměrný důchodový věk 45 504 Kč navíc

Pan František byl rozmrzelý tím, že jeho důchod, ač celý život aktivně pracoval, je příliš malý. V momentě kdy nám poslal kopii rozhodnutí o přiznání důchodů + osobní list důchodového pojištění zahájili jsme kontrolu výše důchodu.

V osobním listu důchodového pojištění jsme nalezli řadu chyb v zápočtu do pojištění...včetně chybného započítání vydělku!

Důchod byl neoprávněně o 316 Kč měsíčně nižší (za rok klient přicházel o 3 792 Kč). Bohužel klient odešel do důchod v listopadu, což pro něj nebylo výhodné. Kdyby si od nás nechal poradit vhodné datum odchodu do důchodu, stanovili bychom vhodné datum až v novém roce. Pro klienta by to znamenalo o 361 Kč měsíčně více (ročně 4 332 Kč). Celkově využitím našich služeb by získal na důchodě o 8 124 Kč ročně navíc.


Mohlo by Vás zajímat:

Pan Radovan - výpočet vhodného data odchodu do důchodu

Pan Radovan chtěl odejít do předčasného důchodu vlivem zhoršujícího se zdravotního stavu. Kontaktoval nás pro výpočet vhodného data odchodu do předčasného důchodu. Po týdnu, co jsme obdrželi scan osobního listu důchodového pojištění, jsme připravili odpověď.

Výpočet jsme optimalizovali k ukončenému roku pojištění, krácení předčasného důchodu, valorizaci, výši výdělku pana Radovana a zkombinovali s pobytem na pracovním úřadě. Díky našemu doporučení mohl pan Radovan ihned přestat s prací a předčasný důchod pobírat o 528 Kč vyšší (6 336 Kč ročně), než kdyby odešel v náhodné datum.


Mohlo by Vás zajímat:

Další spokojení klienti...

Ozýváte se pro výpočet budoucího důchodu, kontrolu stávajícího důchodu, výpočet vhodného data, atd. Pošlete nám patřičné dokumenty a my provedeme výpočty, atd. Výsledkem jsou pro Vás na důchodě ušetřené nemalé peníze.

Aktuálně: Zjednodušili jsme cenové podmínky - nic neplatíte předem, ale až máte v rukou kladné rozhodnutí od České správy sociálního zabezpečení o navýšení Vašeho důchodu. Důchod lze navýšit, pokud v něm jsou chyby, kdykoli - i několik let po přiznání.


Kontrolujeme všechny v Česku vyplácené důchody - starobní, předčasné, invalidní, sirotčí, vdovský, ...


 • Reference

  Výše důchodu byla stanovena chybně o bezmála 1000 Kč měsíčně...čtěte dál


  Dobrý den pánové, dnešním dnem Vám mohu poděkovat za pomoc při dokazování chybné výše vypočítaného důchodu ČSSZ...čtěte dál

 • Chci zkontrolovat důchod:


  Zahájit kontrolu


 • Obchodní podmínky

  Podrobné obchodní podmínky poskytovaných služeb naleznete zde.  Navštivte:

  Výpočty výhodného data odchodu do důchodu - www.odchod-do-duchodu.cz


  Infromace o předčasném důchodu - www.predcasnyduchod.cz


Optimalizace předčasného důchodu   Kontrola důchodů   Výpočet důchodů   Informativní osobni list důchodového pojištění
Odchod do důchodu :-)